با سلام
در اوایل مرداد ماه با افزایش یکباره میزان دانلود از سایت فایل نکست، اکانت های جدید خریداری و تعداد اکانت های این سایت علیرغم قیمت بالای آن و دارا بودن ظرفیت توسط اکانت های قبلی طبق میانگین مصرف کاربران، افزایش پیدا کرد. (۱۲۰ دلار بابت هر اکانت + کارمزد پرداخت)
هرچند تعداد فایل های درخواستی کاربران طی دو الی سه روز بعد به شدت کاهش پیدا کرد و بابت جلب رضایت کاربران و کاهش زمان انتظار، عملا متحمل هزینه و ضرر زیادی گشتیم به نحوی که در اکثر روزها حتی نصف ترافیک اکانت های خریداری شده مصرف نمی شد و بعضی روزها تا ۷۵ درصد این ترافیک بلااستفاده از بین میرفت.
متاسفانه ساعاتی پیش تمامی اکانت های ما در این سایت مسدود شده است و همچنین IP های دیتاسنترما نیز مسدود شده اند.
علاوه بر ریسک مسدود شدن مجدد اکانت های جدید، باتوجه به مسدود شدن کامل IP ها و عدم امکان دسترسی مجدد، متاسفانه دیگر امکان پشتیبانی از این سایت را نداریم و پشتیبانی از این سایت تا اطلاع ثانوی از رپیدپارس حذف می گردد. لیست و لوگوی سایت های پشتیبانی، بزودی بروزرسانی خواهد شد.

با سلام
پیش از این در رابطه با بسته شدن مکرر اکانت های فایل جوکر و محدودیت های این سایت هم در بخش اخبار سایت و هم در کانال تلگرام رپیدپارس نوشته بودیم.
برای چندمین بار اکانت های ما در فایل جوکر ساعاتی پیش مسدود شدند.
باتوجه به مسدود شدن مکرر اکانت های این سایت و قیمت بالای اکانت و محدودیت روزانه بسیار شدید هر اکانت این سایت و سخت گیری های شدید نظیر حل کپچا برای هربار دانلود، پشتیبانی از فایل جوکر از رپیدپارس حذف گردید.
بزودی لیست و لوگوی سایت های پشتیبانی شده در سایت بروزرسانی خواهد شد.
باقیمانده فایل های موجود در صف هم کنسل خواهند شد.

با سلام
شاید جالب باشد بدانید که اولین پیاده سازی سیستم تورنت در رپیدپارس در تیرماه سال ۸۸ به درخواست کاربران انجام شد.
دقیقا چهارسال بعد یعنی تیرماه ۹۲ هم اولین نسخه سیستم یوزنت پیاده شد. (گذر زمان باعث فراموشی این تاریخ شده بود و از بخش اخبار سایت برای پیدا کردن این تاریخ ها کمک گرفتیم)
هرچند فعالیت هر کدام از این دو سرویس به صورت مجزا برای مدت کوتاهی متوقف و سپس با پیاده سازی ویژگی ها و قابلیت های جدید با کیفیت خدمات بالاتر، مجددا به رپیدپارس اضافه شدند.
طی حدود یازده سال و نیم گذشته تاکنون زمان بسیار زیادی بابت بروزرسانی و کدنویسی و بهبود دائمی بخش تورنت و یوزنت صرف شده است.
در پیاده سازی سیستم تورنت و یوزنت رپیدپارس تلاش شده است که با پیاده سازی و بهره مندی همزمان از چند کلاینت تورنت و یوزنت، علیرغم پیچدگی بسیار زیاد در سمت سرورها بابت کانفیگ و همسان سازی، سرویسی با کیفیت و حرفه ای پیاده سازی گردد که در عین حال، استفاده آن توسط کاربران به سادگی ممکن باشد. بدین صورت که در سمت کاربر فقط نیاز به ارسال فایل تورنت یا یوزنت و یا آدرس مگنت باشد (و یا انتخاب از بخش جستجو). در ادامه در سمت سرور تمام مراحل دریافت تورنت ها و یوزنت ها با حداکثر سرعت به صورت اتوماتیک انجام و فایل ها آماده سازی و به اکانت شما اضافه شوند.
طی مدت اخیر با دریافت نظرات چندنفر از کاربران، پیاده سازی ایده ای که مدت ها در فکر آن بودیم، اولویت گرفت. به مرور با فراهم سازی زیر ساخت های مورد نیاز این ایده، بخش های مختلف آن طی چند هفته گذشته با دقت و وسواس زیاد پیاده سازی و جایگزین بخش های قبلی شدند.
در سیستم جدید آماده سازی فایل های تورنت و یوزنت، علاوه بر حفظ تمام قابلیت های سیستم قبلی، این امکان فراهم شده است که به صورت هوشمند، در مواقعی که نیازی به فشرده سازی فایل ها نیست، فایل ها مستقیما به اکانت شما منتقل شوند. در این حالت، هم زمان آماده سازی فایل ها (به خصوص در زمان پیک) کاهش می یابد و هم پس از دانلود نیازی به صرف زمان و داشتن فضای خالی مورد نیاز در هارد شما جهت اکسترکت فایل ها و سپس حذف آرشیوهای دانلود شده نمی باشد.
با فراهم شدن گزینه های جدید در بخش کنترل پنل شما حتی می توانید انتخاب کنید که فایل های تورنت یا یوزنت شما هیچگاه فشرده سازی نشوند و مستقیما به اکانت شما منتقل شوند (برای هنگامی که نیاز به دانلود سریع بخشی از محتوای مدنظر را دارید) و یا اینکه با استفاده از سیستم آماده سازی هوشمند، اگر حجم محتوا، کمتر از حجم انتخابی پارت های مدنظر شما بود و فایل تورنت یا یوزنت صرفا دارای یک فایل اصلی بود (سیستم تا نه عدد فایل غیر اصلی مثل فایل های nfo یا کاور یا sample فیلم ها را نادیده می گیرد)، فایل ها به اکانت شما به صورت مستقیم و بدون آرشیو شدن منتقل شوند. در این صورت حجم اینترنت کمتری هم بابت عدم دانلود فایل های اضافه مصرف خواهید کرد (هرچند این فایل ها در اکانت شما دسترس هستند و هر زمان که بخواهید می توانید به صورت مجزا آن ها را دانلود کنید)
ضمنا شما می توانید مانند قبل انتخاب کنید که به صورت همیشگی فایل های شما آرشیو شوند.
در صورتی که با انتخاب شما (به صورت دائمی یا توسط الگوریتم هوشمند) فایل های تورنت یا یوزنت نیازی به آرشیو شدن نداشته باشند، پس از تکمیل مراحل دانلود توسط کلاینت های ما، به صورت مجزا و با اولویت بالاتری در کمترین زمان ممکن به اکانت شما منتقل خواهند شد.
سال ها پیش در زمان پیاده سازی سیستم قبلی، سرعت و کیفیت اینترنت در کشورمان وخیم تر از وضعیت فعلی بود. به همین دلیل گزینه پیشفرض در کنترل پنل، پارت بندی ۲۰۰ مگابایتی با ۵ درصد Recovery Record بود. اکنون با بهبود اوضاع نسبت به قبل، حالت پیشفرض پارت بندی ۵ گیگابایت بدون Recovery Record در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل می توانید سایز پارت ها را کاهش یا افزایش دهید (حالت بدون پارت بندی هم اضافه شده است) و همچنین در صورت تمایل Recovery Record را هم انتخاب کنید. (قاعدتا حجم فایل های مورد نیاز برای دانلود افزایش می یابد).
توصیه می کنیم یکبار تنظیمات بخش کنترل پنل را مرور نمایید و در صورت نیاز، تغییرات مورد نیاز را انجام دهید.
توضیحات کامل تر را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید:
https://rapidpars.com/#p=packing.page

با سلام
مشکل سایت پیکوفایل بررسی و رفع شد
همچنین سایت فایل جوکر اخیرا همانند برخی سایت ها نظیر رپیدگیتور حساسیت خود را افزایش داده و طی روزهای گذشته اقدام به بستن اکانت های ما کرده است.
از طرفی این سایت باتوجه به ترافیک روزانه بسیار محدود هر اکانت و نیاز به حل کپچا در ازای هر دانلود، عملا گرانترین سایت پشتیبانی شده می باشد.
لذا باتوجه به افزایش ریسک و هزینه پشتیبانی از این سایت، به ناچار تا اطلاع ثانوی مجبور به افزایش ضریب دانلود از فایل جوکر به ۴ می باشیم.
با اینحال جهت رفاه حال کاربران و اطلاع رسانی، ضریب جدید این سایت با ۳ روز فاصله، از ۸ دی ۹۹ اعمال خواهد شد.
آپدیت: باتوجه به مسدود شدن اکانت ها و وقفه در تبدیل لینک ها، لینک های موجود در صف تا فاصله زمانی ۱۲ دی با ضریب قبلی تبدیل شدند و ضریب جدید از ۱۲ دی اعمال شد.
آپدیت ۲ (بامداد ۱۵ دی ماه): با افزایش مصرف کاربران (به علت حذف پشتیبانی فایل جوکر و یا افزایش ضریب در سایر سایت ها) تعدادی از اکانت های ما مجددا مسدود شد. ترافیک اکانت های فعال نیز به اتمام رسیده است. به ناچار با توجه به افزایش ریسک و هزینه پشتیبانی از فایل جوکر، مجبور به افزایش ضریب پشتیبانی این سایت به ۶ هستیم. در تلاش هستیم مجددا با تهیه اکانت از ۱۷ دی ماه، لینک های این سایت را مجددا تبدیل نماییم. در صورت عدم تمایل به تبدیل با این ضریب تا پیش از این زمان، می توانید لینک های موجود در صف را از طریق ربات تلگرام کنسل نمایید.
ممکن است با ادامه این روند، مجبور به حذف پشتیبانی از فایل جوکر شویم.
آپدیت ۳ ( ۲۷ بهمن ماه): با پیاده سازی سیستم جدید برای FileJoker و افزایش اکانت های جدید، زمان انتظار از دیروز صبح برای تبدیل لینک از فایل جوکر از چند روز به چند ساعت یا حتی چند دقیقه رسیده است و در حال حاضر تمام لینک های موجود در صف به اکانت کاربران منتقل شده اند.

October 26th, 2020حذف برخی سایت ها

با سلام
از اردیبهشت ماه امسال، برخی از سایت های دانلود اشتراکی شیوه جدیدی جهت جلوگیری از دانلود انبوه از اکانت هایشان پیاده سازی کردند که منجر به بسته شدن اکانت های زیادی در سایت ما و سایر سایت های مشابه داخلی و خارجی شد.
علیرغم افزایش همزمان و پیوسته نرخ دلار، تاحد امکان تلاش کردیم با خرید مجدد اکانت ها و پیاده سازی راهکارهای فنی جدید که بسیار وقت گیر و هزینه بر بود، از این سایت ها همچنان پشتیبانی کنیم.
متاسفانه باتوجه به دخیل بودن عامل انسانی در این موضوع (بعضا رقبا)، متحمل ضرر بسیار زیادی از این بابت تاکنون شده ایم. به عنوان مثال سایت رپیدگیتور تاکنون بیش از ۴۰ اکانت ما را مسدود کرده است. از طرفی این سایت سخت گیری شدیدی روی دانلود از طریق هر اکانت اعمال کرده است که پس از مدتی استفاده، برای هر اکانت پریمیوم اجازه دانلود یک الی دو فایل را در هر ساعت می دهد و پس از آن خطای ۵۰۳ نمایش می دهد. تاکنون ما سعی کردیم با کمک سیستم صف، لینک های کاربران را به نوبت تبدیل نماییم. هرچند قاعدتا با محدودیت های اعمال شده، زمان تبدیل لینک ها طولانی شده بود. اخیرا هم شاهد افزایش درخواست های کاربران از رپیدگیتور بودیم (بیش از ۱۷۰۰ لینک در صف منتظر هستند) که ظاهرا به علت مشکلات سایر سایت ها بوده است.
ساعاتی پیش رپیدگیتور نصف باقیمانده اکانت های ما را مسدود کرد و عملا همین ظرفیت فعلی را هم دیگر نداریم. لذا علیرغم میل باطنی مجبور به حذف پشتیبانی از سایت رپیدگیتور هستیم. لینک های موجود در صف هم تا زمانی که باقیمانده اکانت های ما مسدود نشده باشند، به مرور تبدیل خواهند شد.
همین اتفاق متاسفانه برای سایت های توربوبیت و هیت فایل (که مربوط به یک شرکت هستند) رخ داده است و مجبور به حذف این سایت هم می باشیم. لوگوهای سایت های پشتیبانی در اسرع وقت بروزرسانی خواهند شد.
این شرایط و مشکلات مربوط به رپیدپارس تنها نیست و حتی سایت های خارجی (علیرغم دریافت حق اشتراک به دلار و یورو) هم درگیر این مشکلات هستند. توصیه ما به شما این است که در صورت امکان از بخش جستجو سایت و سیستم یوزنت و تورنت استفاده نمایید. بخش جستجو رپیدپارس از ۹ سایت اختصاصی پشتیبانی می کند و علاوه بر سرعت بالا و نداشتن دردسرهای این چنینی، برخلاف سایت هایی نظیر رپیدگیتور که ضریب دار بودند، بدون ضریب است و هزینه دانلود شما را کاهش خواهد داد.
همچنین اگر دانلود شما تاکنون صرفا از سایت های حذف شده بوده است و از سایر سایت ها و خدمات رپیدپارس استفاده نداشته اید، می توانید مطابق قوانین سایت، درخواست عودت باقیمانده اعتبار اکانت خود را به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.
ضمنا باتوجه به داشتن نمایندگی مجزا از سایت های رپیدگیتور و توربوبیت و هیت فایل، امکان ارائه اکانت اختصاصی از این سایت ها را برای شما براساس قیمت روز دلار و با در نظر گرفتن کارمزدهای که باید حین خرید اکانت در درگاه های واسط پرداخت کنیم، فراهم می باشد. در صورت تمایل می توانید درخواست خود را به بخش پشتیبانی سایت ارسال نمایید.
*بروزرسانی: متاسفانه ساعاتی پیش آخرین اکانت های ما بسته شدند. به همین دلیل تمام لینک های منتظر در صف لغو خواهند شد.

با سلام
طی روزهای گذشته در دو نوبت تمام اکانت های توربوبیت و هیت فایل ما (که مربوط به یک مجموعه مشترک هستند) مسدود شدند.
باتوجه به بروز مشکلات و افزایش حساسیت این سایت، احتمال حذف این سایت ها از پشتیبانی رپیدپارس وجود دارد.
با اینحال ما در تلاش هستیم تا در اسرع وقت اکانت های جدید تهیه و جایگزین نماییم.

در صورتی که بتوانیم پشتیبانی این دو سایت را ادامه دهیم، باتوجه به افزایش هزینه پشتیبانی این سایت ها (مسدود
شدن مکرر اکانت ها و ریسک مجدد بسته شدن اکانت ها)، ضریب توربوبیت ۲ و ضریب هیت فایل به ۳ (هر کدام یک واحد افزایش) خواهد شد.
با تقدیم احترام – رپیدپارس

با سلام
باتوجه به افزایش روزانه قیمت ارز، جهت تامین هزینه های سرورها و اکانت ها علیرغم میل مان ناگزیر به افزایش قیمت اکانت ها هستیم.
همانطور که می دانید قیمت ارز این روزها به نسبت سه سال گذشته بیش از شش برابر افزایش یافته و به بیش از ۲۰ هزارتومان در ازای هر دلار رسیده است. در هربار افزایش قیمت ارز، سعی کرده ایم افزایش قیمت بسته های سایت با فاصله زمانی چندماهه و با نسبت بسیار کمتر نسبت به افزایش قیمت ارز صورت پذیرد. اما اینبار سرعت سیر صعودی قیمت ارز به حدی است که دیگر امکان ارائه پیکج ها با قیمت قبل و تامین هزینه های سایت وجود ندارد و ناگزیر به افزایش هزینه های بسته های سایت هستیم.
هرچند در پکیج های جدید هم میانگین قیمت اکانت ها (با در نظر گرفتن بسته ۱۲۰ گیگ)، به نسبت قیمت ۳ سال گذشته با نسبت بسیار کمتری و درحدود ۳ برابر افزایش یافته است (درحالیکه قیمت دلار بیش از ۶ برابر شده است) .
لازم به یادآوری است از ابتدای فعالیت سایت در پاییز ۸۷ تا اواخر سال ۹۷ قیمت بسته ۱۰۰ گیگابایت ۲۶ هزار تومان معادل هر گیگ ۲۶۰ تومان بوده است. و اکنون قیمت یک بسته ۱۲۰ گیگابایتی ۹۶ هزار تومان معادل هر گیگابایت ۸۰۰ تومان می باشد.
البته این روزها شرایط فعالیت بسیار دشوارتر شده است و سایت های دانلود با پیاده سازی مکانیزم های جدید، به طور پیوسته در حال مسدود کردن اکانت ها هستند که ریسک و هزینه دانلود هر گیگابایت را حتی در مقیاس دلاری هم به شدت افزایش داده است.
در پایان یک آفر را به عنوان تخفیف و کاهش هزینه دانلود شما عزیزان در نظر گرفته ایم:
تا اطلاع ثانوی علیرغم افزایش هزینه های دیتاسنتر ایران از اردیبهشت ماه، با پکیج های جدید، میزان محاسبه حجم سرور ایران از ۳۰ درصد به ۱۰٪ کاهش خواهد یافت (معادل سرور اروپا). با استفاده از سرور ایران، سرویس دهنده شما می بایست ترافیک دانلود شما را داخلی و نیم بها محاسبه نماید.
در صورتی که اکانت شما از قبل شارژ داشته باشد و پکیج های جدید را تهیه نمایید، این آفر از لحظه شارژ، شامل کل مصرف شما از آن لحظه به بعد خواهد شد.
ضمنا برای کاربران پر مصرف یک بسته با حجم ۲ هزار گیگابایت به قیمت یک میلیون و چهارصد هزارتومان در نظر گرفته شده است که برای تهیه آن می بایست با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ نمایید.
امیدواریم که سیر نزولی ارزش پول ملی کشور متوقف و تبدیل به سیر صعودی ارزش آن گردد…

با سلام
قابلیت ساخت آرشیو و فایل یکپارچه از پوشه ها و فایل ها یکی از قابلیت های مهمی بود که مورد درخواست کاربران بود و البته جزو اولویت های ما بود.
چنین قابلیتی به خصوص هنگامی که کاربر قصد دانلود همزمان تعداد زیادی فایل و پوشه را دارد، بسیار کاربردی می باشد. تصور کنید از یک سایت مثل mega.nz بخواهید یک لینک با صدها فایل و پوشه را دانلود کنید و یا یک کانال ویدیویی با صدها یا بعضا هزاران ویدیو از یوتیوب را بخواهید یکجا دانلود کنید. قطعا دانلود تک تک فایل ها و رعایت پوشه بندی فایل ها به صورت دستی کاری زمانبر و دشواری است. اما اگر بتوان با انتخاب پوشه ها و فایل های مدنظر، آن ها در قالب یک تا چند پارت Rar و یا یک پارت zip گردآوری کرد، کار بسیار ساده خواهد شد و سرعت دانلود نیز در مجموع افزایش خواهد یافت.
انجام این کار بر روی کامپیوتر شخصی یا یک برنامه کوچک کار بسیار ساده ای است. اما تصور کنید بخواهید همزمان بر روی چند فایل و پوشه که هرکدام روی هاردهای مجزا بوده و حتی روی کامپیوتر دیگر (اینجا سرور) قرار داشته باشند، چنین کاری را انجام دهید. پیچیدگی رعایت ساختار منطقی بین این فایل ها و پوشه های پراکنده هم قطعا کار را سخت تر خواهد کرد.
با تلاش شبانه روزی توانستیم زیرساخت فنی مورد نیاز این موضوع را بالاخره فراهم نماییم.
تلاش شده است پیاده سازی این قابلیت با حداکثر سادگی در استفاده همراه باشد.
برای استفاده از این قابلیت کافی است به پوشه مدنظر خود در بخش مدیریت فایل ها بروید و فایل ها یا پوشه های مدنظر را با زدن تیک سمت راست انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه فشرده سازی از منوی پایین کلیک نمایید.
پس از تایید اولیه، نام مدنظر شما برای فایل های آرشیو پرسیده می شود.
سپس می توانید کلمه عبور را برای فایل های آرشیو وارد نمایید.
شما می توانید در این مرحله کلمه عبوری را مشخص نمایید تا فایل شما به وسیله آن رمزنگاری گردد.
در صورت عدم تمایل به قرار دادن کلمه عبور بر روی فایل، کافی است کادر این مرحله را که به صورت پیشفرض خالی است، تایید نمایید.
به همین سادگی!
درخواست شما بلافاصله در صف آماده سازی قرار می گیرد و به محض آماده شدن در بخش مدیریت فایل ها در کنار پوشه ها و فایل های انتخابی با نام مدنظر شما قرار خواهد گرفت.
همچنین بلافاصله به شما از طریق ایمیل و ربات تلگرام (در صورت عضویت در ربات تلگرامی @rapidpars_bot) اطلاع داده خواهد شد.
زمان آماده سازی آرشیو درخواستی شما باتوجه به حجم و تعداد فایل های مورد نظر شما و همچنین درخواست های احتمالی موجود در صف آماده سازی، ممکن است بین ۵ ثانیه تا چند ساعت به طول بیانجامد. در پیاده سازی این قابلیت تلاش شده است نهایت سرعت و دقت لحاظ گردد (Ratio فشرده سازی صفر می باشد و ذخیره سازی در آرشیو به صورت Store می باشد)
فرمت و حجم پارت ها پیش از انجام درخواست از بخش کنترل پنل قابل انتخاب می باشد.
بابت آماده سازی آرشیو، معادل حجم فایل های درخواستی به صورت کامل (۱۰۰٪) از اکانت شما کسر خواهد شد.
باتوجه به اینکه حجم محاسبه فایل های Rar در رپیدپارس در بخش های مدیریت فایل ها، تورنت و یوزنت به صورت مستقل از آرشیو نهایی است، جهت جلوگیری از بروز مشکل به خصوص در هنگام اختلالات اینترنت، توصیه می کنیم یکی از گزینه های دارای پنج درصد Recovery Record در بخش کنترل پنل را انتخاب نمایید.
پیش از استفاده از این قابلیت بهتر است توضیحات پایین بخش مدیریت فایل ها را یکبار مطالعه نمایید.
در پایان لازم به توضیح است طی مدت اخیر تمام تلاش خود را جهت پیاده سازی سناریوهای مختلف و تست های گوناگون انجام داده ایم و تلاش شده کار در پایان بدون نقص اجرا شود. امیدواریم این قابلیت که در حال حاضر به صورت آزمایشی اضافه شده است، درادامه هم بدون نقص در خدمت شما باشد. اگر با هرگونه خطا یا مشکلی مواجه شدید، لطفا بلافاصله ما را مطلع نمایید تا مشکل شما را پیگیری نماییم.
با آرزوی سلامتی – رپیدپارس

با سلام
بخش مدیریت فایل ها – نسخه سبک مورد بازنویسی قرار گرفت و امکانات جدید به شرح زیر به آن اضافه شد:
۱ – پشتیبانی از پوشه بندی فایل ها و نمایش پوشه ها به صورت پیشفرض
امکان نمایش بدون پوشه بندی همانند قبل با انتخاب از منوی پایین (تعداد فایل) وجود دارد.
۲- امکان ایجاد ساخت پوشه جدید
۳ – امکان جابجایی فایل ها و پوشه ها به سایر پوشه ها به صورت گروهی
۴ – امکان کپی کردن پوشه ها و فایل ها
هنگام کپی کردن، فایل های جدید به مدت ۱۴ روز اعتبار خواهند داشت و یک سوم حجم فایل از اکانت شما کسر می گردد.
۵- امکان فشرده سازی و ساخت آرشیو از پوشه ها و فایل ها (به صورت آزمایشی)
از این پس می توانید با انتخاب فایل ها و پوشه های مدنظر از آن ها یک فایل Rar یا Zip بسازید و به حتی به دلخواه برای آن ها رمز دسترسی ایجاد نمایید.
در هنگام درخواست ساخت آرشیو، حجم فایل ها اصلی (مستقل از حجم آرشیو نهایی) به صورت کامل (۱۰۰٪) از اکانت شما کسر می گردد.
توضیحات و آموزش استفاده از قابلیت فشرده سازی فایل ها در پست بعدی به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.
۶- مجموع حجم فایل های درون پوشه (حتی با احتساب زیر پوشه ها) محاسبه و در کنار هر پوشه نمایش داده می شود.
۷ – کمترین مدت زمان اعتبار فایل های یک پوشه در کنار هر پوشه نمایش داده می شود.
۸ – اگر دانلود حداقل یکی از فایل های درون پوشه تاکنون توسط شما انجام نشده باشد، رنگ پوشه همانند فایل ها عادی، به صورت پر رنگ و در غیر اینصورت به صورت کم رنگ نمایش داده می شود.
۹ – ترتیب نمایش براساس زمان ایجاد، زمان حذف، حجم فایل ها و نام به صورت همزمان هم برای پوشه ها و هم برای فایل ها انجام می شود.
۱۰ – پوشه هایی که فایل های آن منقضی شده اند، تعداد روزهای گذشته از زمان انقضای آخرین فایل به صورت عدد منفی نمایش داده می شود. (تا در صورت نیاز جهت خلوت کردن لیست، اقدام به حذف آن ها نمایید)
۱۱ – رنگ بندی پوشه ها براساس حداقل مدت زمان باقی مانده فایل های درون آن، همانند فایل های عادی به رنگ سبز و یا صورتی (برای فایل هایی که کمتر از ۴ روز اعتبار دارند) نمایش داده خواهد شد.
سعی شده است این تغییرات به گونه ای باشد که با یک نگاه به بخش مدیریت فایل ها به صورت چشمی و سریع بتوانید فایل های خود را اولویت بندی و دانلود کنید. (به خصوص فایل هایی که زمان انقضای آن ها نزدیک است)

همچنین در صورت عدم تمایل به نمایش پوشه ها (مثل نسخه قبل)، کافی است از منوی پایین، در بخش اول (تعداد و نوع نمایش)، گزینه های بدون نمایش پوشه ها را انتخاب نمایید تا فایل های شما همانند قبل مستقل از پوشه بندی، نمایش داده شوند.

باتوجه به پوشش امکانات بخش مدیریت فایل های قبلی توسط بخش مدیریت فایل ها – نسخه سبک، از این پس فقط یک بخش مدیریت فایل (همان مدیریت فایل – نسخه سبک) خواهیم داشت.
اگر در نمایش بخش مدیریت فایل ها – نسخه سبک مشکلی دارید و یا امکانات یاد شده برای شما به خوبی کار نمی کند، می بایست پنل وب سایت را با فشردن همزمان کلید های CTRL + Shift + R (و یا Command به جای CTRL در مک) Refresh نمایید.
اگر همچنان مرورگر شما از نسخه Cache شده استفاده می کند، می توانید Cache مرورگر را در صورت امکان پاک و یا تا زمان انقضای Cache از یک مرورگر دیگر استفاده نمایید.
همچنین اگر از V P N و نظایر آن استفاده می کنید، بهتر است یکبار آن را قطع کرده و از طریق ارتباط مستقیم، یکبار پنل خود را Refresh نمایید. ممکن است نودهای میانی V P N شما بخشی از پنل را Cache کرده باشد.
جهت دریافت بروزرسانی جدید بر روی نسخه موبایل Chrome کافی است یکبار از منوی سمت راست، گزینه Desktop Site (Request Desktop Site) را فعال نمایید.
با فعال کردن این گزینه نسخه جدید دریافت خواهد شد و می توانید مجددا این گزینه را غیرفعال کنید.

تست های متعددی برای پیاده سازی این قابلیت های پیچیده طی این مدت انجام شده است، با اینحال اگر با هرگونه مشکلی مواجه شدید، کافی است به ما از طریق منوی تماس با ما اطلاع دهید تا موضوع را در اسرع وقت بررسی و رفع نماییم.

باسلام
باتوجه به افزایش مصرف کاربران طی مدت اخیر (به خصوص در ایام کرونا) سخت گیری های سایت رپیدگیتور افزایش یافته است.
طی ۲ روز گذشته این سایت ۶ اکانت جدید ما را در فاصله چند ساعت از خرید، مسدود کرده است که بیش از ۵ میلیون تومان تاکنون بابت آن ضرر کرده ایم.
باتوجه به افزایش شدید مشکلات و هزینه های پشتیبانی از این سایت، مجبور به افزایش ضریب این سایت به ۲ می باشیم.
متاسفانه ممکن است علیرغم میل باطنی، طی روزهای آتی ضریب این سایت بازهم افزایش یابد و یا حتی در صورت ادامه این روند و عدم امکان دانلود از آن، مبجور به حذف این سایت از لیست پشتیبانی گردیم.
لطفا حتی الامکان از لینک های جایگزین در این خصوص استفاده نمایید.
امکان کنسل کردن درخواست های موجود در صف از طریق ربات تلگرام رپیدپارس فراهم می باشد.


© 2008-2010 RapidPars News | Wordpress