با سلام
باتوجه به افزایش مداوم قیمت ارز، ناگزیر به بروزرسانی قیمت های خدمات سایت می باشیم.
باتوجه به هزینه کرد دلاری و یورویی سرورها و اکانت ها و سایر تجهیزات و ملزومات مورد نیاز جهت ادامه فعالیت سایت، امیدواریم شرایط سخت فعالیت ما را درک نمایید.
با تقدیم احترام – رپیدپارس

باسلام
بامداد امروز در لوکیشن Strasbourg دیتاسنتر OVH فرانسه، آتش سوزی گسترده ای رخ داده است که در نتیجه آن یکی از ساختمان های ۵ طبقه، دیتاسنتر SBG2 به طور کامل در آتش سوخته است و آتش به دیتاسنتر مجاور آن SBG1 هم سرایت کرده است. همچنین دو دیتاسنتر SBG3 و SBG4 هم دچار خاموشی شده اند.
ما در این دیتاسنتر سرور فعالی نداشتیم، اما باتوجه به اینکه OVH یکی از دیتاسنترهای مهم مورد استفاده در صنعت خدمات ابری و هاستینگ می باشد، احتمال اختلال برای سایت های پشتیبانی شده کاملا متصور می باشد.
تا این ساعت مطلع هستیم سایت FileNext دچار مشکل شده است و طی امروز لینک های زیادی از کاربران با خطا در تبدیل مواجه شده است. هرچند طی روزهای گذشته با افزایش مصرف کاربران از این سایت دچار کمبود ترافیک بودیم، اما طی روزهای گذشته در دو نوبت اقدام به اضافه کردن اکانت نمودیم و شب گذشته ساعاتی قبل از این حادثه، اکانت دیگری برای این سایت تهیه کرده بودیم!
به عنوان مثال آی پی های زیر که از OVH هستند، هیچ کدام در حال حاضر پینگ ندارند:
s13.filenext.com – 193.70.14.91
s15.filenext.com – 193.70.15.8
باتوجه به اخبار منتشر شده، ظاهرا سرورهای دیتاسنتر SBG2 و بخشی از SBG1 به طور کلی نابود شده اند و زمان مورد انتظار برای راه اندازی مجدد دو دیتاسنتر SBG3 و SBG4 هم باتوجه به آسیب به تجهیزات مشترک و اطمینان از موارد امنیتی، ممکن است حداقل یک یا دو هفته به طول بیانجامد.
لیست سایت های احتمالی تحت تاثیر این حادثه و وضعیت آن ها در همین پست آپدیت خواهد شد.
لذا تقاضا داریم باتوجه به خارج بودن این مشکل از حیطه دسترسی ما و حتی سایت های اصلی، در رابطه با بروز مشکل تبدیل لینک برای سایت های اعلامی در این تیکت، گزارش مشکل و تیکت ارسال نفرمایید.
با تشکر – رپیدپارس
—-
لیست سایت های تحت تاثیر حادثه OVH:
1- FileNext.com


با سلام
ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) و روز پدر و همچنین ایام عید نوروز، به همین مناسبت از امروز تا ۴ فروردین ۹۸، به کلیه پرداخت ها، ۵درصد شارژ هدیه اضافه خواهد شد.
با آرزوی شادکامی – رپیدپارس

64_871205_L600

با سلام

سالروز رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت عرض می کنیم .

رپیدپارس

با سلام
سایت رپیدشیر تغییرات گسترده ای را در رابط کاربری خود انجام داده است .
هم اکنون سیستم تبدیل لینک ما نیز با سیستم جدید این سایت  سازگار گردید .
با تقدیم احترام – واحد پشتیبانی
RapidGo

با سلام

طی مدت اخیر شاهد دانلود از سرورهای سایت به صورت ریموت توسط برخی از کاربران بودیم .

همچنین با توجه به رشد مصرف کاربران و افزایش تصاعدی کاربران اشتراکی سایت بر آن شدیم تا با خریداری سروری قدرتمند و پرسرعت خیال خودمان و کاربران را از لحاظ سرعت و پهنای باند راحت نماییم .

با هماهنگی های انجام شده با دیتاسنتر SoftLayer که به جرات می توان گفت یکی از بهترین دیتاسنترهای موجود در دنیاست ، یک سرور Quad-Xeon با شبکه ی اختصاصی    1Gb/s  = 125 Mbyte/s خریداری و به مجموعه ی سایت ما اضافه گردید . بنابر تست های انجام شده و درخواست ما ، این سرور در دیتاسنتر Washington نصب و راه اندازی گردید که نسبت به دو دیتاسنتر دیگر این مجموعه به خطوط مخابراتی کشورمان نزدیک تر می باشد و از کیفیت و سرعت بالاتری نیز برخوردار است . ( در انتها تصویر ساختار کلی این دیتاسنتر نمایش داده می شود )

با تست های انجام شده به صورت ریموت از طریق سایر سرورها به سرعت نهایی ۸۰۰ مگابیت بر ثانیه (‌۱۰۰ مگابایت بر ثانیه ) به صورت عملی دست یافتیم .

این سرور طی سه روز گذشته به صورت آزمایشی در آدرس سرور ۱ سایت قرار گرفت و  جهت اطمینان تست های گوناگون دانلود از این سرور انجام پذیرفت و هم اکنون کلیه لینک ها به این سرور ارسال می شوند .

برخی از لینک ها بنابر ضرورت بلافاصله به سرور شماره ۳ که در دیتاسنتر SingleHop واقع شده است ارجاع داده می شوند که نوعی تقسیم بار نیز به وجود آمده است .

در پایان امیدواریم با این افزایش پهنای باند که هزینه ی بسیار زیادی را نیز در پی داشته است ، شاهد دانلودی پرسرعت برای کلیه کاربران باشیم .

http://lg.softlayer.com/SoftLayer3/img/header_logo_text.jpg

با سلام

ترافیک سایت Oron.com با توجه به استقبال زیاد کاربران افزایش یافت .

با تقدیم احترام – واحد پشتیبانی

RapidGo

با سلام

متاسفانه از ساعت ۱۲ دیشب در سیستم دانلود اشتراکی اختلالی به وجود آمده بود که برای اکثر کاربران حجمی بیش از میزان دانلود ثبت گردیده بود .

در حال حاضر ما حجم محاسبه شده را به پشتیبان قبلی ( حدود ۴ ساعت قبل تر )‌ بازگرداندیم و کلیه دانلود طی ساعات ۸ شب تا ۸ صبح بین ۱۷ و ۱۸ آذرماه نادیده گرفته شدند .

از کلیه دوستان بابت این اختلال پوزش می خواهیم – مدیریت

RapidGo

با سلام

از این پس خدمات سایت SendSpace.com sendspace.com نیز در مجموعه ی ما پشتیبانی می شود .

خدمات این سایت نیز در ۱۴ روز اول به صورت آزمایشی ارائه می گردد .

با آرزوی موفقیت – واحد پشتیبانی

RapidGo

با سلام

از این پس خدمات سایت UploadBox.com uploadbox نیز در سایت ما عرضه می گردد

دوستان توجه داشته باشند هر سرویس پس از زمان معرفی به مدت دو هفته به منظور سازگاری کامل سیستم  به صورت آزمایشی می باشد .

در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل ، لطفا لینک اصلی را به همراه لینک تبدیل شده از قسمت تماس با ما ارسال نمایید .

با تقدیم احترام – واحد پشتیبانی

RapidGo


© 2008-2010 RapidPars News | Wordpress